Włoskie tynki dekoracyjne


Co słychać w VALPAINT?Klondike, efekt rdzy

System dekoracyjny KLONDIKE idealnie imituję rdzę lub brudne złoto. Nazwa to nic innego jak legendarna rzeka w Jukonie, teren ogarnięty gorączką złota na przełomie XIX i XX wieku. KLONDIKE i KLONDIKE LIGHT to około 150 niepowtarzalnych kolorów. Efekt do każdego stylu.

Plusy:
  • Prosty i szybki w aplikacji.
  • Odporny na zmywanie
  • Nieograniczone możliwości aranżacyjne.
  • Bogata kolorystyka.
  • Efekt dostępny w macie i w delikatnym wybłyszczeniu złota lub srebra.

 

Aranżacje, wykonanie:

 

Ulubiony tynk wykonawcy:

KLONDIKE to tynk, który przypadł do gustu wykonawcom. Bardzo wygodny system pakowania 0,5l, 1l, 2,5l. Ogromna nieregularność z łatwością tuszuje efekt łączeń. Tylko dwie warstwy do nałożenia na ścianę. Krótkie różnice czasu schnięcia między warstwami.

Ulubiony tynk projektanta:

Ogromne możliwości aranżacyjne, spory pakiet kolorów. Bardzo praktyczny, mimo matowego wykończenia dobrze zmywalny. Istnieją trzy rozwiązania, głęboki mat, kolor z wybłyszczeniem srebra i kolor z wybłyszczeniem złota.

 

Najnowsze informacje z rynku

W lutym odbyło się jedno z najciekawszych wydarzeń targowo wystawowych poświęconych wyposażeniu wnętrz. Pierwsza edycja FOUR DESIGN DAYS w Katowicach nie mogła się odbyć bez naszej obecności. Wspólnie z producentem paneli 3D VIA PANELS byliśmy dostępni dla zwiedzających przez cztery dni. Plan został zrealizowany w 100%, ciekawe rozmowy i ogromne zainteresowanie.

 

Kolejnym ciekawym wydarzeniem była wystawa TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE – Budownictwo, ogrzewanie, wnętrza w Jaworznie.
19-20 marca można było nas zobaczyć wraz z innymi produktami lokalnego dystrybutora. Miejsce cieszyło się sporym zainteresowaniem.

 

20 marca zainteresowani mogli oglądać naszą ekspozycję oraz filmy instruktażowe o aplikacji naszych produktów na imprezie targowej:
NTB Nowe Targi Budowlane w Częstochowie. I tym razem nie zabrakło na naszym stoisku odwiedzających...