Włoskie tynki dekoracyjne


O firmie

Firma VALPAINT to wiodący na rynku włoskim producent farb i tynków  dekoracyjnych, oraz powłok użytkowych stosowanych w architekturze wnętrz.

VALPAINT S.p.A. powstała w 1988 roku założona przez jego dyrektora Fernando Sarti. Firma uważana jest za jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie włoskich przedsiębiorstw ze względu na prowadzone niezwykle nowoczesne laboratoria badawcze. Laboratoria te opierają się na partnerstwie i wykorzystaniu doświadczeń chemików, ekspertów i techników do poszukiwania i wytwarzania nowoczesnych a wręcz awangardowych farb i tynków dekoracyjnych.

Technologie stosowane w produkcji przez VALPAINT sprawiają, że ​wysokiej jakości, innowacyjne farby do których wytwarzania użyto najnowocześniejszych komponentów są jednocześnie przyjazne i pełne poszanowania dla środowiska naturalnego. Obecny zakres produkcji obejmuje bardzo wiele znamienitych produktów:

  • wielobarwne farby i powłoki
  • farby z efektami specjalnymi
  • mineralne tynki dekoracyjne
  • powłoki do uzyskiwania efektów antycznych
  • efektowne tynki dekoracyjne
  • struktury ścienne kolekcja JUNGLE®

i wiele innych produktów, takich jak np. szereg pięknych szablonów do wykorzystywania w architekturze wnętrz, bądź też narzędzi i akcesoriów malarskich do aplikacji dekoracji.

VALPAINT S.p.A. posiada bardzo silną pozycję na rynku we Włoszech a to dzięki znakomicie rozbudowanej sieci sprzedaży. Jej pozycja coraz bardziej umacniana jest także poza granicami dzięki rozbudowanej sieci dystrybutorów i ciągle rosnącej liczbie własnych oddziałów, które są prowadzone przez wysoko wyspecjalizowany personel. Polityka sprzedaży VALPAINT jest nastawiona przede wszystkim na zadowolenie klientów. Robimy wszystko aby sprostać ich wymaganiom, oferując nowe, innowacyjne i funkcjonalne produkty, dzięki którym nasze producenckie pomysły i potrzeby konsumenta są tak bardzo do siebie zbliżone, że określić je można stanem doskonałej harmonii.

Nasze produkty, usługi i doświadczenie, są zatem do dyspozycji klientów w zakresie projektowania i tworzenia konkretnych rozwiązań technicznych mających na celu zaspokajania nawet najbardziej wysublimowanych w tym względzie pragnień.