Włoskie tynki dekoracyjne


Aktualności

Informacje bieżące, najświeższe wydarzenia. Artykuły o produktach i charakterystyka nowości.


METEORE 10 - efekt betonu (marzec 2017)

System dekoracyjny METEORE 10 CEMENTO to imitacja betonu, przewaga nad konkurencją to: jakość kruszywa, komfort pracy, gotowy produkt do aplikacji bez potrzeby dodawania wody lub barwienia na inwestycji i tylko jedna warstwa masy.

więcej
    Klondike CORTEN efekt stali cortenowskiej, nowy produkt w elewacjach (sierpień 2016)

Efekt stali kortenowskiej, tynk elewacyjny odporny na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Doskonały w nowoczesnych industrialnych aranżacjach zarówno jako podstawa elewacji jak i dodatek.

więcej
Co słychać w VALPAINT? (marzec / kwiecień 2016)

Luty i marzec obfitował w wiele wydarzeń, w których nasza firma wzięła udział - zapraszamy do krótkiej relacji z Katowic, Jaworzna i Częstochowy.
W najnowszym numerze prezentujemy Państwu także powłokę dekoracyjną Klondike, nadającą efekt rdzy.

więcej
    Co słychać w VALPAINT? (luty 2016)

W lutowym wydaniu artykułu „Co słychać w VALPAINT” zaprezentujemy farbę brokatową POLISTOF - dającą efekt gwieździstego nieba oraz przedstawimy garść informacji o Panelach 3D.

więcej
Co słychać w VALPAINT? (styczeń 2016)

W styczniowym wydaniu artykułu „Co słychać w VALPAINT” przybliżamy sylwetkę naszego najmłodszego produktu MAVERICKS oraz robimy krótki przegląd bieżących wydarzeń i ciekawostek.

więcej
    MAVERICKS efekt fali morskiej, nowość 2015 (kwiecień 2015)

W poszukiwaniu nowych inspiracji do tworzenia efektów dekoracyjnych firma VALPAINT kolejny raz inspiruje się naturą. Tym razem natchnieniem było morze i ocean, a dokładniej ruchy fali wodnej. Ta inspiracja pozwoliła stworzyć nowy efekt i sposób aplikacji przy użyciu nowych narzędzi, specjalnie stworzonych do tej dekoracji. Nowa masa dekoracyjna MAVERICKS jest na bazie wody, a jej wypełnieniem jest piasek kwarcowy tłuczony. Dzięki zastosowaniu specjalnego narzędzia duo-pędzla i odpowiedniej techniki aplikacji możemy uzyskać efekt ruchu fali morskiej na ścianie. System dekoracji MAVERICKS składa się z podkładu NAUTILUS barwionego w odpowiedni kolor, który jest kompatybilny z masą, oraz dwóch opakowań w różnych kolorach metalicznych masy MAVERICKS.

więcej
Efekty dekoracyjne na podłogach (luty 2015)

więcej
    Konferencja w Hotelu Monopol Katowice (luty 2015)

Konferencja Design Katowice – „nowoczesne trendy w architekturze wnętrz” są organizowane w hotelu MONOPOL. Już na stałe zapisały się w kalendarzu imprez poświęconych architekturze i wyposażeniu wnętrz. Miejsce, klimatyczny ponad 111-letni hotel pozwolił przyciągnąć uwagę licznych gości z branży i nie tylko. Wspólnie z naszym lokalnym dystrybutorem mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu i zaprezentować nasze produkty szerszemu gronu architektów i projektantów wnętrz.

więcej
METEORE 8 - Nowość 2014 (luty 2015)

Przedstawiamy Państwu nowość roku 2014-2015, masę dekoracyjną METEORE 8 - efekt meteorytu. To wysokiej jakości produkt do użytku wewnętrznego, strukturą i melanżem metalicznym przypomina pochodząca z kosmosu przeciętą skałę. Satynowy stopień połysku masy METEORE 8 charakteryzuje się wysoką odpornością na zmywanie i szorowanie, dzięki czemu może być zastosowany w często uczęszczanych pomieszczeniach, takich jak ciągi komunikacyjne, restauracje, hotele czy obiekty użyteczności publicznej. Największą zaletą produktu jest szeroki wachlarz prostych technik aplikacji i duży wybór odcieni kolorów.

więcej
    Panele dekoracyjne VIA PANELS (luty 2015)

Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i zastosowań naszych produktów. Od niedawna rozpoczęliśmy współpracę z producentem paneli przestrzennych z pianki poliuretanowej- z firmą VIA PANELS z Stanowic. Naszym wspólnym pomysłem jest powlekanie powierzchni paneli masami i farbami dekoracyjnymi z oferty VALPAINT. Dzięki różnorodności struktur, kolorów i metaliczności, uzyskaliśmy ciekawe wykończenia na powierzchni przestrzennej paneli dekoracyjnych. Najciekawszymi efektami na panelach są według nas efekty rdzy uzyskane z produktu KLONDIKE i KLONDIKE LIGHT, oraz efekt satynowo metaliczny z produktu POLISTOF.

więcej
Targi Kolonia Niemcy (luty 2015)

Co roku firma VALPAINT uczestniczy w wielu pokazach oraz targach, prezentując swoją ekspozycję wraz z najlepszymi produktami. Jedną z najbardziej popularnych imprez targowych w Niemczech jest FARBE Paint Finishing & Facade w Koloni. Obecność firmy VALPAINT była kluczowa pod kątem przyszłości rozwoju marki w danym kraju i wizyty klientów z dalekiego wschodu. Naszą ekspozycję odwiedziła duża liczba gości z wielu krajów. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem wśród architektów, wykonawców jak również klientów detalicznych.
Owocem wieńczącym liczne spotkania była umowa podpisana z nowym partnerem handlowym z Chin.
 

więcej
    Konkurs VALPAINT foto 2012 (kwiecień 2012)

Ogłaszamy konkurs fotograficzny. Szukamy inspiracji do dzielenia się z klientami w innych krajach, szukamy innowacyjności, pomysłowości oraz kreatywnego łączenia i stosowania naszych produktów...

więcej
PROMOCJA na dobry początek roku (styczeń 2012)

Ogłaszamy wielką promocję na zakup katalogów dekoracji VALPAINT. Tylko w styczniu specjalny rabat – 50%

więcej
    Targi MADE EXPO 2011 (grudzień 2011)

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z Targów MADE EXPO 2011

więcej
Polska strona www.valpaint.pl już działa! (grudzień 2011)

Z wielką przyjemnością informujemy, że od 1 grudnia 2011 działa nowa polska strona internetowa producenta farb i tynków dekoracyjnych marki VALPAINT. Jesteśmy dostępni pod dwiema domenami www.valpaint.pl oraz...

więcej