Włoskie tynki dekoracyjne


MAVERICKS efekt fali morskiej, nowość 2015W poszukiwaniu nowych inspiracji do tworzenia efektów dekoracyjnych firma VALPAINT kolejny raz inspiruje się naturą. Tym razem natchnieniem było morze i ocean, a dokładniej ruchy fali wodnej. Ta inspiracja pozwoliła stworzyć nowy efekt i sposób aplikacji przy użyciu nowych narzędzi, specjalnie stworzonych do tej dekoracji. Nowa masa dekoracyjna MAVERICKS jest na bazie wody, a jej wypełnieniem jest piasek kwarcowy tłuczony.

Dzięki zastosowaniu specjalnego narzędzia duo-pędzla i odpowiedniej techniki aplikacji możemy uzyskać efekt ruchu fali morskiej na ścianie. System dekoracji MAVERICKS składa się z podkładu NAUTILUS barwionego w odpowiedni kolor, który jest kompatybilny z masą, oraz dwóch opakowań w różnych kolorach metalicznych masy MAVERICKS.

Podkład nadaje efektowi bazowy kolor oraz jego głębię. Podkład NAUTILUS jest w satynowym stopniu połysku, co ułatwia przez dłuższy czas możliwość modelowania i projektowania wzoru na ścianie. Kolekcja MAVERICKS składa się z 25 kolorów, każdy kolor ma dwa odcienie metaliczności oraz piasek kwarcowy tłuczony, który nadaje całości elegancji w wykończeniu.

Podczas aplikacji należy pamiętać, aby za pomocą duo-pędzla maczać zawsze tą samą stroną duo-pędzla w tych samych opakowaniach. Do tego może być przydany specjalny uchwyt do dwóch opakowań na raz. Dzięki niemu mamy pod ręką oba komponenty do aplikacji, oraz możemy jednocześnie i równomiernie zamaczać duo-pędzel. Produkt MAVERICKS miał już swoją premierę we Włoszech i w innych krajach południowych, został bardzo dobrze przyjęty i cieszy się uznaniem wśród architektów i dekoratorów ścian. W Polsce będzie dostępny u naszych lokalnych dystrybutorów od 1 maja 2015. Mamy wielką nadzieję, że efekt MAVERICKS spotka się z wielkim uznaniem wśród naszych klientów.
 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z aplikacji efektu MAVERICKS:

 

Niezbędne narzędzia do aplikacji efektu MAVERICKS