Włoskie tynki dekoracyjne


Katalogi produktów

  Klondike

Przedstawia 66 kolorów. 22 kolory bazowe matowe i 44 kolory z dodatkami metalicznymi o poświacie złota i srebra. W pełni wykonany z realnych wybarwień. Zawiera informację o kolorystyce i zawartości pigmentów w kolorze. Dla najbardziej zainteresowanych przedstawia krok po kroku informacje o aplikacji.

Katalog do pobrania
    Sabulador

Katalog wykonany w pełni z realnych wybarwień: 7 kolorów metalicznych , 6 kolorów metalicznych kameleon, 12 kolorów pochodnych z koloru złotego, oraz 96 kolorów matowych. Przedstawia dwie techniki aplikacji Dunes i Grand Canyon.

Katalog do pobrania
 
 
 
  Sabulador Soft

Katalog składa się z dwóch kolekcji realnych wybarwień: 141 kolorów na bazie koloru perłowego, 141 kolorów na bazie koloru złotego, i jednego koloru aluminiowego. Przedstawia dwie techniki aplikacji Wydmy i Czesnego Metalu.

Katalog do pobrania
    Valrenna

Już przy pierwszym dotyku katalogu mamy przyjemność poczuć delikatna fakturę skóry zamszowej, gdyż okładka jest wykonana na wzór zamszu. Katalog składa się z 96 barw podkładu i farby VALRENNA. Przedstawia trzy techniki aplikacji farby- efekt zamszu, efekt lnu, efekt materiału Shantung. Każdą technikę można wykonać w dwóch stopniach delikatności powłoki SOFT i EXTRA SOFT które możemy zobaczyć i poczuć w tym katalogu.

Katalog do pobrania
 
 
 
  Arteco 1

Katalog przedstawia dwie możliwości aplikacji farby ARTECO 1 w technice jednokolorowej i dwu kolorowej. Przedstawia krok po kroku jak uzyskać efekt starego muru. Znajdziemy tu aż 116 kolorów.

Katalog do pobrania
    Valsetin

Nowa odsłona katalogu VALSETIN przedstawia nowe i ciekawe rozwiązania aplikacji farby wraz z większą i bogatszą kolorystyką. Można zobaczyć i porównać dwa stopnie połysku- połysk i satyna. Zawiera 10 kolorów metalicznych, oraz 95 kolorów pochodnych z barwy perłowej oraz 95 kolorów z barwy złotej. W tym katalogu możemy poznać najwięcej instrukcji technik aplikacji..

Katalog do pobrania
 
 
 
  Arteco 7

W katalogu znajdziemy duży wybór kolorów oraz dużą możliwość dodatków dekoracyjnych, bo aż 18 kolorów metalicznych, 108 kolorów matowych oraz 11 kolorów dodatku w postaci płatków. Dla ułatwienia podjęcia decyzji który kolor dodatku jest właściwy do koloru bazowego, załączona jest transparentna wkładka foliowa z kolorami płatków, którą można przyłożyć do każdego koloru bazowego.

Katalog do pobrania
    Palistof

Najnowszy katalog z oferty firmy VALPAINT. Nowe kolory, dodatki dekoracyjne i techniki aplikacji to tylko przedsmak tego, co oferuje nam katalog. Znajdziemy w nim 144 matowe kolory i 144 kolory z dodatkiem metalicznym. Przedstawia cztery techniki aplikacji - jeansu, materiału Shantung, aplikacji za pomocą pędzla i wałka.

Katalog do pobrania
 
 
 
  Rococo Veneziano

Katalog przedstawia 10 klasycznych technik aplikacji stiuku weneckiego w realnym jego wydaniu oraz 112 kolorów.

Katalog do pobrania
    Jungle

Nowy katalog zawiera podstawową kolorystkę i rodzaje dekorów z kolekcji JUNGLE. Próbki kolorów i modeli dekorów są w formacie fotograficznym.

Katalog do pobrania
 
 
 
  Meteore 8

Nowy system dekoracji 2014 - 2015 roku - efekt meteorytu. W katalogu przedstawione są cztery podstawowe techniki aplikacji z szczegółowym opisem. Katalog zawiera 72 kolory w naturalnym wykonaniu.

Katalog do pobrania
    Klondike light

Nowa wersja efektu Klondike w wersji LIGHT w palecie 66 jasnych kolorów. Przedstawia 21 kolorów matowych i 45 kolorów z dodatkami metalicznymi o poświacie złota i srebra. Nowością jest dodatek ADDITIO STAR G300 który nadaje kolorom jeszcze większego wdzięku.Katalog w pełni wykonany z realnych wybarwień. Zawiera informację o kolorystyce i zawartości pigmentów w kolorze. Dla najbardziej zainteresowanych przedstawia krok po kroku informacje o aplikacji.

Katalog do pobrania
 
 
 
  Arteco 7 METAL

Najnowszy system dekoracji 2015 roku - efekt metalicznej glinki. Katalog zawiera 36 kolorów metalizowanych w naturalnym wykonaniu.

Katalog do pobrania
    Star

Katalog przedstawia dodatek żelu brokatowego, który możemy dodawać do wszystkich systemów dekoracyjnych. Nadaje się również do tradycyjnych farb na bazie wody. W katalogu znajdziemy 6 odcieni brokatu wyeksponowanego na białym i czarnym tle. Dodatkowo można zobaczyć dodatek na 5 najbardziej popularnych dekoracjach oraz zastosowany w podkładzie Primer 400 jako przykład tradycyjnej farby.

Katalog do pobrania
 
 
 
  Valrenna

Najnowsza edycja katalogu VALRENNA efekt skóry zamszowej. Przedstawia 143 nowe delikatniejsze kolory. W katalogu również znajdziemy trzy sposoby aplikacji: efekt zamszu, „sztruksu” oraz efekt lnu.

Katalog do pobrania
    Katalog zbiorczy

Najnowsza wersja katalogu zbiorczego, zawiera wszystkie katalogi w formie foto. Można w nim poczuć fakturę dekoracji, dzięki nowoczesnej technice druku strukturalnego. Katalog zawiera także ofertę narzędzi oraz wzornik szablonów.

Katalog do pobrania
 
 
 
  Oprawa segregator

Bardzo poręczna oprawa do katalogów VALPAINT. Wyposażona w metalowe zapięcie do katalogów oraz poręczny uchwyt. Kolor czarny matowy.